NOWA FORMUŁA! 2x więcej oleju z norweskiego łososia!

DHA (kwas dokozaheksaenowy) i EPA (kwas eikozapentaenowy), kwasy z rodziny omega-3, to wielonienasycone kwasy tłuszczowe, których nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Dlatego muszą być dostarczane razem z pożywieniem.

Te wysokowartościowe kwasy omega-3 są ważne dla naszego organizmu, gdyż wspierają prawidłową pracę serca1, mózgu2 i wzroku3.

Ich najlepszym źródłem są ryby. Zdrowa, zróżnicowana dieta bogata w tłuste ryby morskie, bogate w omega-3, lub ewentualnie jej uzupełnianie poprzez suplementację OmegaMarine™ Premium może pomóc dostarczyć organizmowi niezbędnych mu kwasów omega-3.

1 Kwasy DHA i EPA wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg EPA i DHA dziennie.
2 Kwas DHA jest niezbędny dla zachowania normalnych funkcji mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg DHA dziennie.
3 Kwas DHA jest niezbędny dla zachowania normalnych funkcji wzroku. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg DHA dziennie.

OmegaMarine™ Premium jest wytwarzana z wysokiej jakości łososia norweskiego, w ramach unikalnego procesu produkcji. Żywe łososie trafiają prosto z morza do fabryki, gdzie wydobywamy z nich świeży olej rybi. Olej SALfresh® powstaje w ciągu zaledwie 75 minut od momentu wyłowienia łososi z oceanu. Tak krótki czas od połowu do ekstrakcji oleju daje gwarancję najwyższej jakości suplementu!

OmegaMarine™ Premium jest wzbogacony witaminą D, która wspiera prawidłowe działanie systemu odpornościowego.

Każda partia produkcyjna OmegaMarine™ Premium jest w 100% kontrolowana i sprawdzana. To niezwykle ważne, aby, decydując się na suplementację diety, mieć pewność, że wybrany suplement spełnia najwyższe standardy jakości.

OmegaMarine™ Premium dostępny jest w małych, wygodnych do połknięcia żelowych kapsułkach. W przeciwieństwie do dużych kapsułek o intensywnym smaku ryb nie pozostawia nieprzyjemnego smaku w ustach.

Wystarczą DWIE kapsułki dziennie, aby uzupełnić Twoją dietę w zalecaną dzienną porcję wysokowartościowych kwasów omega-3.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Najlepszym źródłem kwasów omega-3 są tłuste ryby morskie, takie jak łosoś, tuńczyk czy makrela. Włączenie ich do codziennej diety to bardzo dobry pomysł.

Musisz jednak pamiętać, że aby zapewnić sobie odpowiedni poziom omega-3 w organizmie, takie ryby powinny pojawiać się na Twoim stole przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.

Źródło: Podsumowanie zaleceń żywieniowych dostępne w raporcie Komisji Unii Europejskiej https://knowledge4policy.ec.europa.eu/health-promotion-knowledge-gateway/food-based-dietary-guidelines-europe-table-9_en

Rekomendowana dzienna porcja spożycia, 2 kapsułki OmegaMarine™ Premium zawierają 115 mg DHA i 160 mg EPA.

Kwasy omega-3 są niezwykle ważnym składnikiem odżywczym i w związku z tym są rekomendowane dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Konsumpcja ryb w Polsce jest dużo niższa niż średnia w UE1. Oznacza to, że większość osób powinna przynajmniej rozważyć suplementację kwasów omega-3, np. OmegaMarine™ Premium, aby uzupełnić swoją dietę w te ważne dla naszego organizmu składniki.

Kwasy z rodziny omega-3 (DHA i EPA) są ważne dla serca2, mózgu3 i wzroku4.

1 Źródło: https://ec.europa.eu/oceans-and-fisheries/facts-and-figures/facts-and-figures-common-fisheries-policy/consumption_en [dostęp: 07.04.2022]
2 Kwasy DHA i EPA wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg EPA i DHA dziennie.
3 Kwas DHA jest niezbędny dla zachowania normalnych funkcji mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg DHA dziennie.
4 Kwas DHA jest niezbędny dla zachowania normalnych funkcji wzroku. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg DHA dziennie.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Kwasy omega-3 są bardzo ważne dla naszego zdrowia. Ale nie wszystkie kwasy omega-3 są tak samo dobre, trzeba wiedzieć, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Istnieją dwa główne źródła kwasów omega-3 – rośliny i zwierzęta morskie. Dostarczają one innych rodzajów kwasów omega-3. Zwierzęta morskie (np. tłuste ryby morskie) są źródłem DHA (kwas dokozaheksaenowy) i EPA (kwas eikozapentaenowym), podczas gdy rośliny stanowią źródło ALA (kwas α-linolenowy). Nasz organizm potrafi przekształcać ALA w EPA, jednak proces ten jest bardzo nieefektywny.

Norweski naukowiec, doktor Nils Home dowiódł, że zaledwie 1% ALA może być z sukcesem przekształcone w EPA. Co więcej wykazał on, że zjadając porcję łososia, poziom kwasów omega-3 we krwi potrafi podnieść się nawet na kilka dni. Podczas gdy ALA przechodzi przez organizm w zaledwie jeden dzień.

Oczywiście pochodzący z roślin ALA (jego źródłem są np. orzechy włoskie, nasiona chia, soja czy siemię lniane) jest lepszą opcją dla wegetarian i wegan, ale trzeba mieć świadomość, że te źródła nie są tak wydajne jak tłuste ryby morskie.

Warto też wiedzieć, że nie każda ryba ma taki sam wysoki poziom kwasów omega-3. Najlepszym ich źródłem są śledź, makrela, łosoś, sardynki, tuńczyk i węgorz.

Kwas ALA też jest ważny dla naszego organizmu, jednak trzeba mieć świadomość, że nie zastąpi on DHA i EPA.

Nasze organizmy nie potrafią same wyprodukować kwasów omega-3, muszą je otrzymać wraz z pożywieniem. Dlatego zdrowa, bogata w tłuste ryby morskie, dieta jest bardzo ważna. Jeśli ryby nie goszczą na Twoim stole zbyt często rozważ suplementację kwasów omega-3, np. OmegaMarine™ Premium.

Źródła:
  1. Nettleton JA. Omega-3 fatty acids: comparison of plant and seafood sources in human nutrition. J Am Diet Assoc. 1991 Mar;91(3):331-7. PMID: 1825498. [dostęp: 21.20.2020]
  2. Mercola J. Differences between Omega-3 Fats from Plants and Marine Animals. 11.09.2016. https://www.organicconsumers.org/news/differences-between-omega-3-fats-plants-and-marine-animals [dostęp: 21.10.2020]
  3. Marine Omega-3 vs. plant Omega-3, what’s the difference?, https://www.abouthealth.co.nz/blog/post/marine-omega-3-vs-plant-omega-3-whats-difference.html [dostęp: 21.10.2020]

Kwasy omega-3 (DHA i EPA) są ważnym składnikiem odżywczym. Niestety nasz organizm nie potrafi ich sam wyprodukować, dlatego muszą być dostarczane w pożywieniu. Najlepszym ich źródłem są tłuste ryby morskie, takie jak tuńczyk, łosoś, czy makrela. Powinny one gościć na naszym stole 2-3 razy w tygodniu.

Kwasy z rodziny omega-3 (DHA i EPA) są ważne dla serca1, mózgu2 i wzroku3.

1 Kwasy DHA i EPA wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg EPA i DHA dziennie.
2 Kwas DHA jest niezbędny dla zachowania normalnych funkcji mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg DHA dziennie.
3 Kwas DHA jest niezbędny dla zachowania normalnych funkcji wzroku. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250mg DHA dziennie.

Najlepszym źródłem wysokowartościowych kwasów omega-3 (DHA i EPA) są tłuste ryby morskie, takie jak tuńczyk, łosoś, makrela czy śledź. Aby zapewnić sobie odpowiedni poziom kwasów omega-3 w organizmie powinniśmy one gościć na naszym stole przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Jeśli tak nie jest, warto rozważyć suplementację, np. OmegaMarine™ Premium. Dwie kapsułki dziennie pomogą uzupełnić dietę w te wartościowe kwasy tłuszczowe.

Rekomendowana dzienna porcja OmegaMarine™ Premium, 2 kapsułki, zawiera 5 µg witaminy D.

Nie. OmegaMarine™ Premium nie jest odpowiednie dla wegetarian ponieważ zawiera olej z łososia.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie OmegaMarine™ Premium. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie OmegaMarine™ Premium zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł. Przesyłka w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie OmegaMarine™ Premium ponieważ chcemy wspierać Ciebie i Twoich bliskich w trosce o Wasze zdrowie.

Tak, składając teraz zamówienie na OmegaMarine™ Premium, suplement kwasów omega-3 i witaminy D, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł.

W Natural Pharmaceuticals mamy świadomość, że Polacy jedzą niewiele ryb, więc często trudno jest im dostarczyć odpowiednią ilość kwasów omega-3 w codziennej diecie. A do tego ze względu na szerokość geograficzną, w której żyjemy, większość Polaków cierpi na niski poziom witaminy D.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy dla każdego domu w Polsce 1 miesięczne opakowanie OmegaMarine™ Premium, suplementu kwasów omega-3 i witaminy D. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób pomagamy Polakom zacząć troszczyć się o swoje zdrowie.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania OmegaMarine™ Premium do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę kwasów omega-3 z witaminą D i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 12,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład2 kapsułki% RWS*
Olej rybny (53,33% oleju z łososia norweskiego TG, 46,67% skoncentrowanego oleju rybnego EE) w tym:1050 mg-
Kwasy omega-3380 mg-
EPA (kwas eikozapentaenowy)160 mg-
DHA (kwas dokozaheksaenowy)115 mg-
DPA (kwas dokozapentaenowy)10 mg-
Kwasy omega-670 mg-
Kwasy omega-730 mg-
Kwasy omega-9210 mg-
Witamina D5 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: olej rybny (olej z łososia norweskiego TG, koncentrat oleju rybnego EE), żelatyna, stabilizator (glicerol), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), astaksantyna (z mikroalg Haematococcus pluvialis), cholekalcyferol (witamina D).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie spożywać, jeżeli tego samego dnia spożywane są inne suplementy żywnościowe zawierające estry astaksantyny.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Przeznaczony dla osób dorosłych.

OmegaMarine™ Premium jest źródłem witaminy D. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 2 kapsułek OmegaMarine™ Premium zalecane dzienne spożycie dla osoby dorosłej zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

OmegaMarine™ Premium to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2022/03/18/SD/EB3AEF

Zalecana dzienna porcja spożycia OmegaMarine™ Premium to dwie, małe, łatwe do połknięcia kapsułki dziennie.

Regulamin oferty podstawowej znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty standard znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty premium znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
ZAMÓW
TERAZ
OmegaMarine™ Premium
Zapas Omega-3 na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!